09:41, 20 Червня 2023

На ринках Волині перевірили місця реалізації рибної продукції

17 та 18 червня волинські рибоохоронці спільно з працівниками Держпродспоживслужби провели спільні рейди по ринках Волинської області з метою перевірки та запобігання реалізації раніше загиблої риби після підриву Каховської ГЕС. Перевіряли ринки та місця стихійного продажу риби у містах: Ковель, Камінь-Каширський, Нововолинськ, Луцьк, селищах Маневичі, Ратне, Стара Вижівка.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Під час рейду перевіряли законність набуття права володіння на водні біоресурси, що перебували в обігу. Рейдова група перевіряла наявність товарно-транспортної накладної на водні біоресурси затвердженої форми та правильність її оформлення.

Також здійснили моніторинг цін на живі, охолоджені водні біоресурси та продукти їх переробки: солена, в’ялена, морожена риба. Надали роз’яснення щодо порядку реєстрації оператором ринку харчових продуктів, їх реєстрація.

Під час рейду порушень чинного законодавства щодо порядку придбання та збуту об’єктiв тваринного свiту, безпечності та окремих показників якості харчових продуктів не виявили.

Одночасно проводили масово-роз’яснювальну роботу з продавцями щодо заборони продажу червонокнижної риби.

«Наразі фактів реалізації водних біоресурсів, непридатних до вживання, не встановили. Однак, закликаємо громадян бути пильними і не купувати рибу, яка продається на стихійних ринках без відповідних документів, невідомого походження та невстановленої якості, адже вона може бути шкідливою та смертельно небезпечною!», – повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: