18:57, 07 Лютого 2019

На ринку Луцького району торгували спиртним без ліцензії. ФОТО

У ході фактичних перевірок суб’єктів господарювання на території ринку ТК «Новий Ринок» в с. Рованці Луцького району Волинської області встановили факти реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без  відповідних ліцензій та тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

Про це інформує прес-служба управління контролю за обігом та оподаткування підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області.

У рамках операції «Акциз-2019» фіскали спільно з працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області здійснили виїзд для проведення фактичних перевірок у Луцькому районі.

Підставою для проведення перевірок стала інформація, отримана за посередництвом програми «Легальний акциз», створення якої ініціювало управління контролю за обігом та оподаткування підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області.

Щойно фіскали отримали інформацію з територіальної громади про здійснення торгівельної діяльності без придбання дозвільних документів та інші порушення, в межах компетенції провели контрольно-перевірочні заходи.

Факти зловживань в ході фактичних перевірок підтвердилися. А саме, фіскали зафіксували випадки безліцензійної діяльності з реалізації алкогольних напоїв та зберігання спиртного і цигарок без марок акцизного податку встановленого зразка, мала місце торгівля рідиною з характерним запахом спирту.

Як результат, на території ринку ТК «Новий Ринок» в с. Рованці Луцького району співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області вилучили 185 пляшок алкогольних напоїв сумнівної якості, 12 пачок сигарет та 24 пляшки алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка, 2 упаковки горілки «Beg in Box» об’ємом по 10 л,  майже 120 літрів рідини з характерним запахом спирту у пластиковій тарі.

Загальна вартість вилученого товару — 16,5 тисячі гривень.

Окрім цього, встановили факти роздрібної торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни на такі напої.

За допущені порушення на підприємців очікує штраф на суму понад 141,5 тис. гривень.

У ГУ ДФС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти  за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області).

Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: