21:18, 15 Червня 2023

На «Рамштайні» заслухали плани підготовки українських військових на літаках і танках

Учасники засідання «Рамштайн-13» заслухали плани Європейського командування США, а також окремих країн Європи щодо підготовки воїнів ЗСУ на літаках, танках та інших платформах, а також щодо забезпечення дієздатності переданого озброєння.

Про це повідомив за підсумками засідання в Брюсселі міністр оборони США Ллойд Остін, передає власний кореспондент «Укрінформу».

«Крім (інформаційних – ред.) брифінгів по Україні, ми заслухали лідерів Європейського командування США, і вони поінформували нас про майбутні плани навчання, а також про зусилля щодо обслуговування й підтримки озброєння, яке ми вже надали», – зауважив Остін.

Крім того, за його словами, йшлося про те щоби забезпечити Україну можливостями самостійно обслуговувати західні озброєння в майбутньому.

«Ми також чули від наших друзів з Німеччини й Польщі про їхні зусилля щодо підтримки нових українських танків Leopard. А наші колеги з Нідерландів і Данії поділилися прогресом, якого вони досягли в планах підготовки українських пілотів на винищувачах четвертого покоління, включно з F-16», – зауважив Остін.

Міністр оборони США у четвер оголосив підсумки засідання Контактної групи з питань оборони України. За його словами, Сполучені Штати, Канада, Британія, Данія, Нідерланди, Італія, Норвегія, Німеччина заявили про нові зобов’язання щодо посилення оборонних можливостей ЗСУ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: