16:07, 25 Березня 2023

На прикордонні на Волині командир тактичної групи «Шацьк» провів наради із представниками РВА

Командир тактичної групи «Шацьк» (до складу якої нині входить Волинська бригада тероборони) на прикордонні провів виїзні наради з представниками військових адміністрацій та місцевого самоврядування Ковельського і Камінь-Каширського районів (обидва вони межують з рб).

Про це повідомляють на сторінці 100 Окремої Бригади Територіальної Оборони у «Фейсбук».

Як відомо, один із окремих батальйонів Волинської бригади тероборони нині успішно виконує бойові завдання на сході України. Решта підрозділів – продовжують здійснювати заходи щодо прикриття кордону з рб (який в межах області має протяжність понад 200 км).

Військове командування закликає керівників громад та усіх жителів області пам’ятати: загроза є – адже війна триває, шлях до остаточної Перемоги України може бути ще доволі тривалим і тернистим.

«Водночас, варто розуміти, що станом на зараз ударних угруповань по той бік українсько-білоруського кордону немає. Проте сили оборони перебувають у постійній готовності протидіяти ворогу. Ми регулярно проводимо заходи бойової підготовки, гартуємо свій морально-психологічний дух, нарощуємо систему фортифікаційних споруд, зміцнюємо наші рубежі оборони. Ми готові дати відсіч ворогу – і без жодних вагань її дамо, як тільки в тому виникне потреба.

Як можуть допомогти цивільні? – Довіряти тільки офіційній інформації з перевірених джерел і не поширювати чутки сумнівного походження. Відповідально ставитися до кожного оголошення повітряної тривоги. Відповідально ставитися до застережень про небезпеку підриву на мінно-вибухових загородженнях (насамперед – у п’ятикілометровій прикордонній смузі). Наближати Перемогу сумлінним виконанням своїх професійних обов’язків, за можливості – допомагати військовим. Вірити в ЗСУ (зокрема, в Сили ТрО) – і вірити в Перемогу!», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: