14:00, 08 Липня 2019

На ПП «Ягодин» митники вилучили друковані схеми та літієві батарейки на суму майже 179 тисяч гривень

Посадові особи Волинської митниці ДФС виявили і припинили протиправний намір ввезти на митну територію Україну без оподаткування друковані схеми та літієві батарейки виробництва відповідно Китаю та Індонезії загальною вартістю 178 664  гривні.

Про це повідомили на сайті Волинської митниці ДФС.

Установили, що на замовлення української фірми з Китаю через Польщу постачали партії друкованих схем, полімерних ущільнювачів та напівпровідникових приборів. Загалом задекларували 10-ть пакувальних місць з дрібним товаром, який у причепі вантажівки ввозили через пункт пропуску Ягодин.

Під час повного митного огляду з поштучним перерахунком вкладень встановили перевищення кількості друкованих схем на 22 тисячі штук. Крім того, додатково виявили 22 тисячі літієвих батарейок, які в товаросупровідних документах взагалі не значились.

За подання до митного контролю недостовірних відомостей про товар китайську компанію притягнуть до відповідальності за ст. 483 Митного Кодексу України. Вона передбачає конфіскацію незадекларованого товару та накладення штрафу у повному розмірі його вартості.

На часі товар тимчасово вилучений на склад митниці, а матеріали справи передані на розгляд суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: