10:38, 10 Жовтня 2019

На посту президента Трамп втратив у рейтингу «Forbes» 119 позицій

Президент США Дональд Трамп за останній рік опустився на 16 рядків у рейтингу найбагатших громадян США за версією журналу “Forbes”.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на “Forbes”.

Стан Трампа другий рік залишається незмінним і становить близько 3,1 млрд. доларів.

Як уточнює “Die Welt”, бізнес президента, де присутнє його ім’я, зазнає збитків. Забудовники, наприклад, не хочуть називати об’єкти ім’ям Трампа, а деякі навіть позбавилися імені президента у назві своїх хмарочосів. Це сталося, наприклад, в Нью-Йорку, Торонто та Панама-Сіті.

Бізнес Трампа з ліцензування нерухомості приніс 80 мільйонів — приблизно вдвічі менше, ніж рік тому.

Ще гірша справа з товарами, які носять його ім’я. Чашки, футболки і краватки з написом “Трамп” вже майже не продаються. До свого президентства Трамп отримував від них близько 14 мільйонів доларів на рік.

Більш серйозний аналіз фінансів Трампа був би можливий, якби його податкові декларації стали публічними, відзначає “Die Welt”. Глава Білого дому тримає документи в секреті, а це підігріває підозри його критиків, що Трампу є що приховувати або він збанкрутував.

Трійка лідерів рейтингу найбагатших людей США залишається незмінною. На першій сходинці — засновник “Amazon” Джефф Безос, статки якого оцінюються в 114 млрд. доларів. На другій сходинці — засновник “Microsoft” Біл Гейтс зі 106 млрд. доларів, а третя позиція — в інвестора Уоррена Баффета, статки якого становлять 80,8 млрд. доларів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: