18:57, 27 Травня 2018

На полігон у Брище заборонять вивозити несортоване сміття

Вчора, 26 травня, відбулась робоча зустріч на полігоні ТПВ (твердих побутових відходів) у селі Брище на якій були присутні очільники Копачівської, Заборольської, Боратинської, Жидичинської та Княгининівської ОТГ, очільники Гіркополонківської, Липинської та Підгайцівської сільрад міста Рожище та Луцька, а також депутати та жителі від с. Брище, Тростянка, Сирники та Буків.

Пр це повідомила голова Княгининівської ОТГ Олена Твердохліб.

Обговорили питання про встановлення заборони на вивіз не відсортованого сміття на полігон з 1 червня. Після двогодинного огляду самого полігону і гарячих дискусій, прийняли рішення про створення робочої групи до складу якої увійдуть очільники всіх громад та сільрад, а також представники Луцька, Рожище та Волинської ОДА (в особі радників губернатора з питань екології), представники управління екології у Волинській області та держспоживслужби.

Прийняли рішення про відтермінування заборони на вивіз не відсортованого сміття до 1 серпня.

А за ці два місяці кожна громада має облаштувати площадки для збору відсортованих ТВП.

Вже за тиждень, кожен голова громади має представити список, в якому буде кількість і місця встановлення плошадок для сортування.

У свою чергу Волинська ОДА має на сесії 31 травня прийняти та затвердити Програму поводження з ТВП, в якій передбачають 18 млн. грн. У результаті спільних напрацювань, будуть виділяти кошти з обласного бюджету на закупівлю контейнерів для сортування в громади, які користуються полігоном ТВП в с. Брище.

Вперше питання полігону в Брище, розглянули на рівні області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: