13:59, 22 листопада 2018

На підприємстві під Луцьком – обшуки, Генпрокуратура побила охоронця

На підприємстві «West Auto Hub», що у селі Струмівка Луцького району проводять обшуки працівники Генеральної прокуратури України. За словами очевидців, вони побили охоронця підприємства, той зі струсом мозку потрапив у лікарню.

Про це для інтернет-видання «Волинь Online» повідомив очевидець подій, член виконкому Луцької міської ради Ігор Муковоз.

“Вранці о 9:00 невідомі особи, люди в чорному проникли на територію, побивши охоронця. Коли вони побили охоронця і пройшли на територію, потім вони пред’явили, що виявляється, що вони представники Генеральної прокуратури. Є приватна територія, власники наймають охоронців, є порядок проникнення на територію, адже то те саме, що додому прийти. Їм пояснили, що зараз прийдуть представники власника і вони зможуть розпочати слідчі дії, охоронець не уповноважений пропускати чи приймати. А вони сказали, що таки пройдуть. І потім чекали дві години, поки приїдуть власники дві години, щоб розпочати слідчі дії вже у рамках закону. Є кримінальне провадження Генеральної прокуратури ще з 2017 року. У листопаді 2018 року проводити невідкладні термінові слідчі дії — смішно”, — прокоментував Ігор Муковоз.

Обшуки досі тривають. За словами Ігоря Муковоза, звинувачують підприємство, яке є імпортером, у незаконному імпорті автомобілів.

“Документи, які вони шукають, можна отримати, надіславши запит на адресу власника і власник у законному порядку надасть. А обшук згідно закону є крайнім заходом, якщо іншими шляхами не можна отримати ці документи”, — каже очевидець.

Охоронець потрапив у лікарню із струсом головного мозку. Власники підприємства наразі також повідомили поліцію про незаконні дії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: