18:52, 26 Січня 2022

На озері Світязь будують спорткомплекс нового зразка

Триває «велике будівництво» мультифункціонального спортивного комплексу у селі Світязь Ковельського району.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, будівництво на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт» розпочалось у минулому році. У  зв’язку з коригуванням проєктно-кошторисної документації на оплату додаткових робіт, що виникли в ході будівництва та відсутності дофінансування у 2021 році, регіональна комісія ДФРР перенесла термін завершення будівельних робіт на 2022 рік. Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкту становить понад 58 мільйонів гривень. З них 41,776 мільйона гривень – це кошти державного бюджету, решта –  місцевого.

Спорткомплекс передбачає будівництво двох зблокованих прямокутних споруд. З них – спортивний корпус, де вже зведені та обшиті покриттям металоконструкції для стін, встановлені вікна і двері, облаштували для майбутнього накриття дах. Поруч – триповерхова цегляна господарська частина висотою 11 метрів. Також спорткомлекс оснастять власною котельнею, вимощеним бруківкою майданчиком для стоянки автомобілів. Усі під’їзди до внутрішнього двору комплексу будуть вкриті асфальтобетонним покриттям та пандусами.

Варто відзначити, що проєктом будівництва передбачили додержання нормативів з питань створення безперешкодного життєвого середовища для МГН та заходи щодо енергоефективності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: