16:05, 17 Січня 2021

На озері Люб’язь викрили порушення природоохоронного законодавства

14 січня волинські рибпатрульні здійснили рибоохоронний рейд на водні об’єкти Любешівської громади спільно з працівниками НПП «Прип’ять-Стохід». В ході рибоохоронної роботи на озері Люб’язь в урочищі Бейжа, поблизу села Підкормілля Камінь-Каширського району виявили порушення природоохоронного законодавства.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Так, зафіксували громадянина, який на човні підплив до берега. У човні була риба у снулому стані: 12 екз. щук, загальною вагою 4 кг, але жодних знарядь лову у човні не було. Ймовірно чоловік, помітивши рибпатрульних, позбувся заборонених знарядь ще будучи на воді. Походження риби чоловік пояснив тим, що купив її в с. Хоцунь Любешівського району.

Таким чином на чоловіка склали протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП – порушення порядку придбання об’єктів тваринного світу. Адже громадянин повідомив, що придбав рибу у продавця без відповідних дозвільних документів Матеріали справи готуються до передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності.

Волинський рибоохоронний патруль закликає рибалок дотримуватися Правил рибальства, використовувати дозволені снасті та пам’ятати про добову норму вилову. Дотримання простих норм сприятиме збереженню природних багатств.

Довідкова інформація

Стаття 88-1 КУпАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

З першого листопада 2020 року на водоймах Волині розпочалася осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Триватиме вона до початку весняно-літньої заборони на період нересту водних біоресурсів 2021 року. Також з 1 грудня заборонено вилов раків у річках та водоймах Волинської області. Ця заборона триватиме до 31 березня наступного року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: