17:59, 21 Червня 2019

На окраїні Луцька з автомобіля зливали нечистоти з нестерпним запахом. ФОТО

На окраїні Луцька зливали нечистоти, які при високій температурі зазнають бродіння та утворюють нестерпний запах.

Про це повідомляють муніципали на своїй сторінці у «Фейсбук».

Вчора, 20 червня 2019 року, близько 18:00 на гарячу лінію ГШР департаменту муніципальної варти Луцької міської ради надійшло звернення щодо зливу нечистот на окраїні міста, біля вулиці Львівської, 152 б.

Терміново відреагувавши на звернення, група швидкого реагування та керівник департаменту виявили приховані бочки, на причіпах з яких здійснюється злив нечистот.

З документів,  що показав водій, це меляса та мелясова вода, яка при високій температурі, вступаючи в реакцію зазнає бродіння та утворює нестерпний запах, який швидко розповсюджується на великій території та є одним із причин неприємного запаху в місті Луцьку.

По факту інспектори склали протокол за ст. 152 КУпАП, та порушення пунктів Розділу 3 «Поводження з відходами» Правил благоустрою міста Луцька. 

Автомобіль, який зливав нечистоти належить Віктору Сергійовичу Токарчуку. Також встановили, що у водія наявна накладна про вивіз 17 тонн такої рідини від Гнідавського цукрового заводу.

Цікавий факт, що ця територія не призначена для зливу нечистот, а є табличка, що вона використовується для зберігання соляних сумішей ДП «Волинський облавтодор».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: