09:42, 09 Лютого 2023

На одному з проспектів Луцька продовжать облаштування камер відеоспостереження

Після тривалої паузи продовжують розбудовувати комплексну систему відеоспостереження «Безпечне місто Луцьк» – розпочинають будівництво нового сегменту системи на проспекті Відродження та прилеглих до нього вулицях.

Про це у «Фейсбук» повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міськради.

«Посилення безпеки громадян, забезпечення нормальної життєдіяльності громади та захист комунального майна – це ключові пріоритети спільної роботи міської влади та правоохоронних органів.

Безпечно повинно бути всім: пішоходам, велосипедистам, водіям .

Тому, під нагляд візьмуть дорожнє покриття, пішохідні переходи, тротуари тощо.

Камери відеоспостереження  будуть охоплювати всі перехрестя та прилеглі вулиці до проспекту, а саме: Софії Ковалевської, Щусєва, Захарова, Козакова, Вороніхіна, Гетьмана Мазепи тощо.

Також під відеоспостереження будуть взяті медичні установи та заклади освіти, які дотичні до проспекту. Безпека наших з вами дітей у пріоритеті при побудові комплексної системи відеоспостереження в місті Луцьку.

В рамках реалізації цього проекту запланували встановити:

36 оглядових камер відеоспостереження в межах цього проекту, що дасть можливість диспетчерам пильно стежити та миттєво ухвалювати рішення по усуненню псування комунального майна на тих об’єкта інфраструктури, що встановлять.

Три камери з функцією розпізнавання номерних знаків на проспекті та його перехрестях, з метою швидкої, ефективної  роботи правоохоронних органів в разі розслідування кримінальних злочинів.

Окрім того, таке розміщення камер, сподіваємося, вплине і на зниження та повне зупинення на вказаному проспекті та дотичних вулицях поширення так званих “закладок”, які, на жаль, часто-густо закладають у скверах та місцях поруч шкіл, садочків та лікарень.

Густота камер знизить вчинення адміністративних правопорушень вчинених шляхом нанесення графіті на міських фасадах, комунальних об’єктах інфраструктури тощо.

А також прискорить розкриття вчинення таких правопорушень.

Дрібне хуліганство із нищення дерев, клумб, псування смітників, стрітрейсинг по дорожньому покриттю, все це тепер зможуть відстежувати диспетчери департаменту та вживати заходів.

Комплекс цих заходів неодмінно позитивно вплине на зниження вчинення злочинів і на вказаних вулицях, і в місті в цілому, що значно полегшить роботу правоохоронних органів міста», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: