16:56, 18 Жовтня 2022

На одному з проспектів Луцька організували смугу руху для маршрутних автобусів

Проспектом Соборності у місті Луцьку від перехрестя вулиці Чорновола до проспекту Молоді організували смугу для маршрутних транспортних засобів, яка позначена відповідними дорожніми знаками та розміткою.

Про це Луцька міська рада повідомляє у «Телеграм».

Ця смуга призначена для руху лише маршрутних транспортних засобів (крім таксі та велосипедистів). Рух інших транспортних засобів цією смугою для посадки або висадки пасажирів (завантаження (вивантаження вантажу)) заборонено.

Під час повороту праворуч в місцях, де смуга для руху маршрутних транспортних засобів відокремлена переривчастою лінією розмітки, водії, які здійснюють маневр повороту, можуть повертати зі смуги для руху маршрутних транспортних засобів за умови дотримання вимог Правил дорожнього руху.

«Смугу для маршрутних транспортних засобів організували з метою дотримання чітких графіків руху, швидкості руху громадського транспорту, а за наявності окремої смуги транспорт буде їздити вчасно з дотриманням графіків, що є важливим для пасажирів. Усі цінують свій час.

Крім того, наявність окремої смуги зменшить кількість ДТП.

Коли всі автомобілі — автобуси, тролейбуси, вантажівки, легкові їхали разом, кожен намагався якомога швидше доїхати до місця призначення, часто не дотримуючись Правил і кількість ДТП зростала, травмувалися люди. Натомість, при облаштування окремих смуг для транспорту, як свідчить статистика, кількість ДТП зменшується.

Контроль за дотриманням водіями транспортних засобів  Правил дорожнього руху буде здійснюватись співробітниками Управління патрульної поліції у Волинській області», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: