19:51, 30 листопада 2022

На одній із вулиць Ковеля здійснюють заміну мережі водовідведення

На вулиці Грушевського УВКГ «Ковельводоканал» проводить заміну системи водовідведення. У зв’язку з цим частково обмежили рух транспорту на цій ділянці дороги.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Владислав Ковальчук, майстер підприємства, каже, що працюватимуть упродовж тижня і планують заміни 170 метрів труб. Він наголошує, що роботи виконуються за новими технологіями, без руйнування асфальтового покриття.

Їх проводить фірма із Запоріжжя – ТОВ “Авто-М”, яка частину свого бізнесу релокувала у Львів. До речі, такі технології на Волині використовуються вперше.

«Ми проводимо санацію труб. Спочатку за допомогою спеціального обладнання їх оглядаємо, ретельно вичищаємо. Після цих операцій в трубопровід вводиться рукав, який закріплюється спеціальною сумішшю. Тобто, ми просто реставруємо трубу. Тепер всередині старих мереж знаходиться поліетилен, термін служби – більше 50 років. Учора пройшли 30 метрів, а відкритим способом такі роботи зайняли б більше часу», – зазначив майстер запорізької компанії Ігор Гошко.

За словами головного інженера “Ковельводоканалу” Вадима Огея, такий спосіб заміни мереж вони планують використовувати і в подальшому. Це менш фінансово затратно, адже не потрібно викопувати траншеї, потім відновлювати дорожнє покриття. Така технологія дозволяє проводити роботи в стислі терміни, вони створюють значно менше незручностей мешканцям.

Увечері рух транспорту на цій ділянці дороги буде відновлено.

Кошти на заміну мереж водовідведення виділено з бюджету громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: