15:30, 15 Лютого 2023

На міському кладовищі у селі Гаразджа облаштують сектор військових поховань

Сьогодні під час чергового засідання виконавчого комітету підтримали проект рішення «Про оголошення Всеукраїнського відкритого архітектурного бліц-конкурсу на кращу концепцію облаштування сектору військових поховань на міському кладовищі в селі Гаразджа».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Оголошення Всеукраїнського відкритого архітектурного бліц-конкурсу дасть можливість визначити кращу концепцію облаштування сектору військових поховань на міському кладовищі в селі Гаразджа.

Луцький міський голова Ігор Поліщук зазначив, що, на жаль, місця на Алеї почесних поховань завершуються. Війна триває і наші захисники продовжують гинути за Україну, а тому постала необхідність влаштування окремого сектору для поховань військових. Він наголосив, що після завершення війни наші захисники вмиратимуть від хвороб та травм внаслідок бойових дій. Тож такий сектор стане місцем гідного вшанування пам’яті наших героїв.

Ігор Поліщук додав, що тривалий час йшли перемовини з власниками земельної ділянки прощею 1,28 га. Зрештою, її придбали за 1,3 мільйона гривень. Переможця конкурсу визначать до 15 травня, а далі замовлятимуть проект і перейдуть до облаштування самого сектора.

Підтримав таке рішення й член виконавчого комітету Олександр Серватович. Він наголосив, що, на жаль, нинішні реалії життя змушують нас влаштовувати окремий сектор для поховання наших військових.

Отже, бліц-конкурс триватиме з 20 березня до 21 квітня.

Детальніше про умови конкурсу та склад журі.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: