09:12, 18 Січня 2022

На Маневиччині продовжують карантин через ще один випадок сказу в домашньої тварини

Під завісу минулого року державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Камінь-Каширській РДА визначила селище Маневичі неблагополучною територією та ввела карантинні обмеження у зв’язку з виявленим випадком сказу в собаки, який вкусив свою власницю.

Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

Днями Волинська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів підтвердила ще один факт цього захворювання у домашньої тварини – кота.

Відтак, 17 січня керівниця апарату райдержадміністрації Валентина Сорочук скликала позачергове засідання відповідної комісії, аби узгодити з компетентними службами подальший план дій.

Як стало відомо, у зазначеній карантинній зоні попередньо виконали весь комплекс необхідних заходів, аби ліквідувати вогнище сказу.

Тож заслухавши інформацію фахівців, члени комісії вирішили продовжити карантинні обмеження на теренах Маневицької громади, які можуть бути скасовані через два місяці з дня останнього випадку захворювання та загибелі тварин на сказ.

Наразі проводять роз’яснювальну роботу серед населення, зокрема фокусують увагу на реалізації профілактичних заходів – щеплення домашніх тварин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: