10:12, 28 листопада 2021

На Любомльщині припинили діяльність АЗС, що реалізувала пальне без ліцензії

У рамках операції «Акциз-2021» під час фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Волинської області, працівники управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області в Любомльському районі припинили діяльність АЗС, через яку здійснювалася роздрібна торгівля пальним без придбання відповідної ліцензії.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Так, працівники управління контролю за підакцизними товарами встановили, що суб’єкт господарської діяльності здійснював реалізацію значних партій пального без придбання відповідної ліцензії. За результатами з незаконного обігу вилучили 53 тис. літрів пального на загальну суму понад 1,5 млн. грн. Виявлення цих порушень стало можливим завдяки моніторингу на ринку реалізації підакцизної продукції працівниками управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: