18:51, 27 Жовтня 2021

На Ковельщині ремонтують дорогу між селами Зелена та Білашів

У рамках програми «Велике будівництво» на Волині триває ремонт автомобільної дороги місцевого значення Ковель – Білашів – Перковичі. А саме реконструкція її 8-ми кілометрової ділянки від села Зелена до села Білашів, яка стартувала у вересні поточного року.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

В рамках робочого візиту на Ковельщину, 26 жовтня перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко проінспектував хід виконання робіт із відновлення цього шляху.

Слід зазначити, що на 1,5 кілометровому відрізку дороги, що проходить через село Білашів, уже вклали асфальт та влаштували дорожню розмітку. Окрім того, дорожники розпочали укладати білощебеневе покриття у напрямку села Зелене. До кінця поточного року ці роботи будуть завершені.

Як повідомив директор підрядної організації, яка виконує ремонт дороги, у 2022 році передбачається влаштування асфальтобетонного покриття у селі Зелена. Відтак, автомобільний шлях в межах населених пунктів матиме асфальтне покриття, а між селами – щебеневе.

Загальна кошторисна вартість ремонту дороги від села Зелена до села Білашів становить 22,2 млн гривень.

«Завдяки оновленню цього шляху не лише скоротиться час та відстань доїзду до міста Ковель, а й буде можливість робити паспорт маршруту, тобто запустити рейсовий та шкільний автобуси», – зазначив директор ТОВ «Ідея» Віктор Козак.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: