18:04, 18 Березня 2023

На Ковельщині радилися щодо формування штурмових бригад «Гвардії наступу»

Захист територіальної цілісності ‒ спільний обов’язок кожного громадянина. Готовність кожного українця чинити опір є важливим фактором стримування російської агресії.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РВА.

Начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен 17 березня провела нараду в режимі онлайн із членами добровольчих формувань територіальних громад Ковельського району по формуванню штурмових бригад «Гвардія наступу».

«Залишилося лише два тижні, щоб зробити свій остаточний вибір на користь боротьби та свободи. Найкращі серед найбільш вмотивованих, які прагнуть перемоги України в боротьбі з російським загарбником, уже тренуються. Команда «Гвардії наступу» щодня більшає і стає сильнішою. Не втрачайте свій шанс приєднатися до тих, хто звільнить Україну. Долучайся до «Гвардії наступу»!», – закликала Ольга Черен.

Нагадуємо, «Гвардія наступу» – це вісім штурмових бригад МВС України, шість з яких створюються в складі Національної гвардії України й по одній бригаді – в складі Національної поліції та Державної прикордонної служби це – «Лють», «Червона калина», «Буревій», «Спартан», «Азов», «Кара-Даг», «Сталевий кордон», «Рубіж».

«Усім, хто прагне наблизити нашу Перемогу та стати бійцем «Гвардії наступу», варто звернутися у ЦНАП міста Ковель на вулиці Незалежності, 73. Також можна подати відповідну анкету онлайн на сайті «Гвардія наступу» (storm.mvs.gov.ua), отримати консультацією на гарячій лінії «Гвардії наступу» за номером: 0800 100 020.

Не спостерігай, дій! Разом до Перемоги!»,– йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: