12:49, 21 Квітня 2021

На кільці поблизу «Променя» у Луцьку їздитимуть по-новому

На кільцевій розв’язці поблизу розважального центру «Промінь» вже невдовзі водії їхатимуть по-новому. Там буде нова розмітка, менша затримка транспортних засобів та зросте швидкість проїзду кільця. Про це стало відомо під час засідання робочої групи з питань організації дорожнього руху, яку провів секретар міської ради Юрій Безпятко.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Окрім того, члени робочої групи вирішили тимчасово змінити рух транспорту на перехресті вулиці Максима Кривоноса (с. Липини) та проспект Відродження (м. Луцьк). Тепер, щоб уникнути заторів в ранковий час, там зроблять поворот праворуч при виїзді з вулиці Кривоноса. Ті ж водії, яким треба їхати ліворуч, спочатку поїдуть на кільце для розвороту. Ця дія тимчасова, допоки на умовах співфінансування з бюджетів Луцької та Підгайцівської громад, не облаштують на перехресті світлофорний об’єкт. Над його спорудженням вже працюють спеціалісти, розробляючи проектно-кошторисну документацію.

Також члени робочої групи вирішили рекомендувати виконавчому комітету міської ради заборонити нічну стоянку автомобілів (з 23:00 до 5:00) на магістральних вулицях міста. Адже в цей час на дорогах працює комунальна прибиральна техніка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: