18:04, 05 Грудня 2021

На Камінь-Каширщині продовжують інспектувати пункти вакцинації

Роботу з обстеження місць вакцинації продовжили сьогодні, 5 грудня, заступники голови райдержадміністрації Олександр Михалік, Юлія Подерня-Масюк і Юрій Куницький. За дорученням очільниці виконавчої гілки влади краю Ольги Ващук, вони провели моніторинг діяльності центрів і пунктів щеплень, облаштованих на теренах усіх громад району.                 

Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

Результати інспектування показали, що у відповідних закладах чітко дотримуються робочого графіку як у будні, так і впродовж вихідних. Процес отримання щеплення є максимально доступним і комфортним для охочих, вакцина наявна в достатній кількості.

«Як кажуть медики, все більше людей усвідомлює важливість та необхідність імунізації проти COVID-19, щоби захистити себе від важкого перебігу хвороби. Проте, додаткова мотивація у кожного різна: для когось щеплення – це своєрідна «перепустка» до роботи в «червоній» зоні епідемічної небезпеки, а для інших – вакцинація дає більше переваг у соціальному житті, можливість планувати трудову міграцію, відпочинок.

Відтак, центри та пункти імунізації – не є місцем страху, а єдиним шляхом до збереження здоров’я і життя», – зазначають у райдержадміністрації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: