16:37, 18 Травня 2018

На Камінь-Каширщині відбулися громадські слухання щодо реформи місцевого самоврядування

На Камінь-Каширщині відбулася низка громадських слухань, які були присвячені реформі місцевого самоврядування.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Власне, йдеться про ініціювання Сошичненською та Тойкутською сільськими радами утворення об’єднаних територіальних громад. Питання обговорювалися у сільських радах Качин, Стобихівка та Карасин.

У громадських слухань узяли участь радники Волинського центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Урбан та Катерина Степчук, заступник голови Камінь-Каширської РДА Інна Бігун.

Відзначають певне «потепління» у сфері децентралізації у Камінь-Каширському районі, де донині не створено жодної ОТГ. Присутні під час громадських слухань уже почали брати участь в обговорення питань децентралізації, зокрема, цікавляться перспективами та проблемами розвитку громади, але відповідальності для прийняття рішень, на жаль, ще не вистачає.

У підсумку жителі громади громада сільських рад Качин, Личини залишилися не визначеними в своїх рішеннях, Стобихівка (лише слухання в Стобихівці – ред) дали згоду на об’єднання із Тойкутом.

А ось Карпилівка, Карасин на слуханнях дали згоду обом ініціаторам об’єднання.

Тепер остаточні рішення приймуть сесії відповідних рад

Нагадаємо, що 23 травня у Камінь-Каширському будинку культури відбудуться дебати, присвячені питанню децентралізації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: