17:55, 08 Вересня 2022

На Харківщині ЗСУ звільнили від росіян понад 20 населених пунктів

На Харківщині Збройні сили України звільнили понад 20 населених пунктів, загалом на Харківському та Південно-Бузькому напрямках звільнено від рашистів понад 700 кілометрів квадратних.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, повідомляє «Укрінформ».

«З початку тижня Збройні сили України у взаємодії з підрозділами Національної гвардії та іншими силовими структурами ведуть активні дії на визначених напрямках. На даний час військові частини вклинились в оборону противника на глибину до 50 км. Тривають фільтраційні дії в низці населених пунктів. У ході ведення активних дій на Харківському напрямку звільнили понад 20 населених пунктів. На Краматорському напрямку підрозділи ЗСУ покращили своє тактичне положення, просунулись в глибину до двох кілометрів. У ході ведення наступальних дій на Слов’янському напрямку підрозділи 103-ї окремої бригади територіальної оборони разом з підрозділами 15 полку Національної гвардії України просунулись вглибину до трьох км та звільнили н.п. Озерне», – повідомив Громов.

За його словами, угруповання сил оборони продовжує ведення активних дій на Херсонському напрямку, відбуваються бої з метою покращення положення по лінії фронту, противник частково деморалізований, однак продовжує чинити опір.

«Загалом наші підрозділи на окремих напрямках просунулись вглиб оборони противника від двох до декількох десятків кілометрів. Звільнено низку населених пунктів. Загальна площа території, повернутої під контроль України на Харківському та Південно-Бузькому напрямках, – понад 700 кв км», – зазначив Громов.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: