21:02, 11 Вересня 2022

На Харківщині вже звільнили понад 40 населених пунктів

На Харківщині деокуповані вже більш ніж 40 населених пунктів.

Про це у «Телеграм» повідомляє Харківська ОВА з посиланням на очільника ХОВА Олега Синєгубова.

«У нас звільнена значна частина наших територій Чугуївського району, Куп’янського і Балаклійського районів. Наші підрозділи зайшли до Куп’янська, триває звільнення населених пунктів Ізюмського району. Ці населені пункти визначаються вже десятками. На сьогодні це більше 40 населених пунктів», – зазначає Синєгубов.

Він зауважив, що, насправді, деокупованих населених пунктів є значно більше, але оголосити цю кількість наразі не можна в інтересах військової операції ЗСУ, яка триває. Ворог постійно намагається атакувати українських військових, але вони тривають свої позиції.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що перед просуванням артилеристи Збройних Сил України запускають на позиції загарбників снаряди, начинені листівками з інструкціями для військових рф, як сдатися в полон, та з нагадуванням, що в них є шанс скласти зброю та вижити.

Повідомлялося, що нині ЗСУ проводять активні наступальні дії на північно-східному напрямку, та продовжують послідовні зусилля із повернення територій на півдні країни, зокрема, у напрямку Херсона.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: