14:08, 21 Серпня 2021

На фестивалі «Княжий» презентують ексклюзивні колекції одягу в етно-стилі

Етно-фешн на фестивалі “Княжий” знову обіцяє стати найяскравішою родзинкою свята. Вже цієї неділі, 22 серпня відвідувачі фесту зможуть насолодитися красою ексклюзивних колекцій.

Організаторки цієї локації ГО “Creative studio”  Анастасія Азанова та Олена Омелюх розповіли, що етно-фешн — це поєднання традиційних українських мотивів з творчим баченням дизайнерів, дівочої вроди з красивою динамічною музикою.

Цього року організатори показу зробили акцент на буденних образах з акцентними етно-елементами:

– Ви побачите колекцію “Ренесанс” та “Сорочки” від відділення технологічної освіти Володимир-Волинського педагогічного коледжу — стиль сучасної дівчини, яка поважає своє коріння.

– Колекція “Сила Землі” від володимирської дизайнерки Інни Шульги — одяг, від якого віє впевненістю, сміливими рішеннями та жіночою силою.

– Етнографічна колекція “Русовичі” від колекціонерки Марії Доліновської.

– Яскрава колекція “Жар-птиця” від гостей зі Львова, бренд “MaryLu”, для харизматичних людей на святкові події.

Анастасія Азанова. організаторка показу, із захватом говорить про колекцію автентичного вбрання від Марії Доліновської: “Це — скарб “Княжого”, який не можна виміряти у грошовому еквіваленті! Це неймовірної краси вбрання Володимирщини, якому близько сотні років! Цей показ обіцяє вас вразити і зачарувати вродою, витонченістю, багатством, вигадливістю форм та візерунків”.

Олена Омелюх, співзасновниця ГО “Креатив студіо” каже, що 15 дівчат-моделей готуються на годинне фешн-шоу, щоб замилувати око глядачів і закохати усіх присутніх у коріння українського етно. Дівчат до показу готують візажисти і майстри зачісок, тож дійство обіцяє бути захопливим.

Нагадаємо, що проєкт «фестиваль «Княжий» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: