18:53, 24 Червня 2021

На дорозі від Каменя-Каширського до Рудки Червинської тривають ремонтні роботи

Тривають активні ремонті роботи на автомобільній дорозі місцевого значення О 030428 Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка Червинська до Р-14 км. 

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

У рамках програми «Велике будівництво» тут здійснюють капітальний ремонт дороги загальною протяжністю автошляху понад 35 кілометрів. Наразі дорожники з підрядної організації ТОВ «Данко» продовжують вкладання верхнього шару покриття з асфальтобетону на семикілометровому відрізку автошляху, який проходить через село Полиці Камінь-Каширського району. Вартість робіт на цій ділянці складає майже 33 млн грн.

У свою чергу ТзОВ «Ідея» виконує ремонтні роботи на іншій ділянці дороги Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка Червинська. Зокрема, ділянка автошляху довжиною 4,5 км проходить через села Малі Голоби та Гута-Боровенська. Відповідно до укладеного договору, капітальний ремонт цього відрізку обійдеться у 34 млн грн.

Загалом завершити капітальний ремонт дороги, яка веде від Каменя-Каширського до Рудки Червинської, планують орієнтовно до кінця вересня поточного року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: