19:37, 06 Вересня 2019

На дорогах Волині поменшало ДТП

На дорогах Волині “М-07”, “М-19” та “Н-22” продовжують працювати екіпажі патрульних з приладом для вимірювання швидкості “TruCam”. Внаслідок цього зменшилась кількість ДТП.

Про це інформує патрульна поліція Волині на своїй сторінці у “Facebook”.

Від початку року винесли 7 тисяч постанов за перевищення допустимої швидкості.

Про наявність екіпажів з приладом свідчать відповідні дорожні знаки. Віднедавна, з ініціативи очільника волинських патрульних Андрія Крутня, на трасі “Н-22” Устилуг-Луцьк-Рівне встановили додаткові дорожні знаки 5.70 «Фото, відеофіксування порушень Правил дорожнього руху». Відповідну вимогу службі автомобільних доріг видали поліцейські відділу безпеки дорожнього руху УПП. Зокрема, дорожні знаки встановили в населених пунктах Фалемичі, Микуличі, Березовичі, Війниця, Затурці, Торчин.

За інформацією відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП, кількість автопригод на ділянках, де вимірюють швидкість, знизилась, у порівнянні з минулим роком. Попри це, найпоширенішою причиною ДТП залишається перевищення швидкості.

На трасі “М-07” Київ-Ковель-Ягодин від початку року сталось 22 ДТП з постраждалими, що на 24 % менше, ніж за аналогічний період минулого року, на трасі “M-19” Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече – 20 ДТП, що на 9 % менше, ніж за аналогічний період минулого року, на трасі “Н-22” Устилуг-Луцьк-Рівне – 32 ДТП, що на 3 % менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: