11:09, 28 Вересня 2022

На Донеччині росіяни обстріляли школу з укриттям для цивільних

У Миколаївці Донецької області російські війська обстріляли школу, у якій було облаштоване укриття для цивільного населення, тривають пошуки людини.

Про це очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у «Телеграм».

“Школу, в якій було облаштоване сховище для цивільних, обстріляли російські окупанти у Миколаївці. Обстріл (попередньо, ракетою С300) стався близько 5-ї ранку, у сховищі на той час перебувало дванадцятеро людей, серед яких двоє дітей та людина з інвалідністю”, — зазначив він.

За даними голови ОВА, загарбники цілили “просто у будівлю школи”, унаслідок ворожого обстрілу стався обвал стін.

Облаштоване в школі сховище, за словами Кириленка, витримало — постраждалих серед людей, які там перебували, немає. До цього часу відсутня інформація стосовно однієї людини, яка працювала в школі, пошуки її тривають.

“Цинізм і безглузда жорстокість окупантів безмежні: ця школа немає нічого спільного з військовим об’єктом, місцеві цивільні переховувалися там від численних обстрілів, які росіяни регулярно здійснюють по місту”, — зауважив голова ОВА.

Він наголосив, що безпечних місць у Донецькій області немає, тож місцевим слід виїжджати в більш безпечні регіони країни. Усю необхідну допомогу в переміщенні влада забезпечить.

Як повідомлялося, Донецька область перебуває під постійними обстрілами російських військових. Через дії загарбників у регіоні немає газопостачання, проблеми з електрикою та водою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: