17:41, 03 Серпня 2021

На центральному пляжі Луцька матроси-рятувальники запобігли нещасним випадкам

Фахівці врятували життя трьох осіб.

Про це повідомляють на веб-сайті ГУ ДСНС України у Волинській області.

31 липня близько 17:10 на річці Стир мало не трапився трагічний випадок за участі одного з відпочивальників та його сина. Батько з 15-річним сином плили по річці, раптом син почав тонути – батько намагався його врятувати, але згодом і сам вибився із сил. Ситуацію вчасно помітив матрос-рятувальник Іван Македонський на комунальному посту центрального пляжу, кинувся у воду на допомогу  потопаючим мною та зумів допомогти батькові та його сину дістатись до берега.

В неділю, 1 серпня, матроси-рятувальники порятували 13-річну луцьку школярку, яка прийшла на річку без дорослих та відома батьків. Вдягнена у верхній одяг, вона випливла на середину русла річки зі швидкою течією та стала тонути на очах в людей. Матрос-рятувальник Павло Суліменко стрибнув у воду, обхопив її ззаду та утримував на поверхні води поки напарник на рятувальному човні не доставив нас обох на берег.

Закликають громадян суворо дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на водоймах, купатись тільки у місцях, де створені рятувальні пости – фахівці, які там працюють, зможуть надати кваліфіковану та оперативну допомогу в разі надзвичайної ситуації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: