17:05, 01 Грудня 2020

На будівельному майданчику поблизу Луцька виявили п’ятьох неофіційно оформлених працівників

Під час інспекційного відвідування будівельного майданчика, що знаходиться у селі Тарасове Луцького району виявили п’ятьох працівників, які були допущені до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Про це повідомляють на веб-сайті Управління держпраці у Волинській області.

Під час інспектування головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області звернули основну увагу на питання додержання законодавства про працю в частині виявлення неоформлених відносин.

У результаті інспекційного відвідування посадові особи Управління склали акт, де зазначено виявлені порушення трудового законодавства, зокрема, допуск до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу.

Суб’єкт господарювання, який допустив порушення трудового законодавства, буде притягнутий до фінансової відповідальності.

Управління Держпраці у Волинській області нагадує, що за допуск одного працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин передбачено штрафні санкції у розмірі 10 мінімальних заробітних плат. Окрім того допуск працівника без належного оформлення тягне за собою адміністративне покарання та кримінальну відповідальність.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: