10:11, 06 Серпня 2021

На «Бандерштаті» презентують літературний альманах про тих, кому небайдуже те, що коїться в країні

Літературне товариство імені Ярослава Потапенка повертається на «Бандерштат».  Вони виступлять 6 серпня на літературній сцені.

Про це інформують на сторінці фестивалю у «Фейсбук».

Молода літературна формація, яка зародилася у 2016 році в Університеті Григорія Сковороди у Переяславі. Молоді студенти, які знаходилися у пошуку альтернативної платформи для всіх охочих займатися творчістю, видаватися та розвивати свої таланти згуртувалась і, врешті, створили її самі, поставивши собі за мету популяризувати та розвивати українську літературу і культуру.

Протягом п’яти років вони намагалися не стояти на місці та видали п’ять альманахів прози та поезії, які у 2019 році вже презентувалися на нашому фестивалі. З університетського гуртка за інтересами вони перетворилися у помітне на теренах України молоде літературне об’єднання, яке знають та чекають на мистецьких фестивалях, якому дають місце в медіа-просторі. З десятки сковородинівців, які розпочинали цю справу, поступово ЛТЯП розрісся до потужної мережі авторів чи не з усіх куточків України, твори якої стоять на поличках сотень українців, захисників України на фронті, відомих українських письменників та лідерів думок. Поза тим їх читають у Білорусі, Польщі та Литві.

На гутірки завітають батьки-засновники Товариства – Тарас Сафонюк, Єлизавета Томашевська та Максим Левченко. Вони презентують п’ятий ювілейний альманах «Маяк».

«Маяк» — це про кожного з нас. Про тих, хто знає як заходить сонце над Диким полем та як пахнуть ночі у Криму. Якою прекрасною є паморозь над териконами під Донецьком та як ніжно хлюпочуться хвилі на пляжах Ялти. Про тих, кому небайдуже те, що коїться в країні та тих, хто шукає вірний шлях. Літератори не спекулюють на темі війни, а наново переосмислюють усе те, що коїться з країною нині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: