12:41, 05 Серпня 2019

На автошляху «Львів-Луцьк» зупинили автомобіль, яким перевозили велику партію спирту

Співробітниками податкової міліції у взаємодії з працівниками патрульної поліції ГУНП у Волинській області на автошляху сполученням «Львів-Луцьк» зупинили транспортний засіб, яким здійснювалось незаконне транспортування великої партії спирту.

Про це повідомили на сайті ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, правоохоронці на підставі ухвали Луцького міськрайонного суду, під процесуальним керівництвом прокуратури області провели огляд транспортного засобу марки “Merсedes Sprinter” під керуванням жителя м. Луцька. У ході вжитих заходів, виявили та вилучили з незаконного обігу 1800 літрів рідини з характерним запахом спирту невідомого походження, транспортування якого здійснювалося без відповідних дозвільних документів.

Крім того, в салоні вказаного транспортного засобу виявили 17 мобільних телефонів, які використовувалися «бізнесменом» для придбання та реалізації підакцизу на території Волинської та сусідніх областей. Також вилучили автомобіль марки “Merсedes Sprinter”, чорнові записи, 8700 доларів США та 500 Євро (що еквівалентно 234 000 грн.), отриманих від такої незаконної діяльності. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 650 тис. грн.

За наявною інформацією, вилучений спирт призначався для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, що в подальшому, мали бути реалізовані через роздрібну торгівельну мережу на території області.

Зараз тривають заходи по документуванню цієї протиправної схеми та встановленню причетних кола осіб, а також вирішується питання про накладення арешту на вилученні товарно-матеріальні цінності та грошові кошти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: