12:43, 20 Серпня 2018

На «Art Jazz» приїдуть кубинці

Під час фестивалю «Art Jazz» буде спекотно від міксу джазу, латинських і афро-кубинських ритмів, сальси та класичної музики у виконанні “The Cuban Latin Jazz” та особливої гості Yaremi Кordoz.

Про це повідомляють організатори.

Талановита співачка  народилася в Гавані. Оточена музикою з раннього віку, Яремі закінчила музичну консерваторію в столиці Куби, де вивчала класичну гітару та вокал. У портфоліо кубінки – співпраця з культовими зірками “Buena Vista Social Club”. Яремі ототожнює себе з традиційною кубинською музикою, а її улюблені жанри – Сон, Тімба та Сальса.

У репертуарі “The Cuban Latin Jazz” чітко відчувається коріння Куби, носієм якого є насамперед лідер гурту, контрабасист Роланд Абреу. Музикант народився у місті Гавана і жив там, доки йому не виповнилося 20 років. Сьогодні на своїй другій батьківщині – Польщі – він творить, експериментує і тішить слухачів, додаючи до улюбленого музичного стилю часточку свого гарячого кубинського серця.

Поруч із контрабасом в «The Cuban Latin Jazz» органічно звучать саксофон, піаніно, перкусія та конґи.

Нагадаємо, традиційний фестивалю «Art Jazz» відбудеться 25–26 серпня в Замку Любарта.

Квитки можна придбати за посиланням:

25 серпня;

26 серпня.

Дітям до 14 років вхід безкоштовний.

Організатори – Луцький джаз клуб, БФ “Співдружність-Волинь” та ГО “Принцип”. Під патронатом Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: