15:29, 04 Січня 2021

Митрополит Михаїл та волинське духовенство колядували у Волиньраді

Духовенство Волинської єпархії Православної Церкви України на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом завітали сьогодні з різдвяними віншуваннями та колядками. Священики навіть посівали і кажуть, що таким чином показують приклад, коли  славити  Різдво Спасителя, але 7 січня також святкуватимуть. 

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

“Бажаю щедрих Божих благословень. Нехай цей рік буде в усьому новим для нас. 2020 рік дав змогу оцінити, що таке життя, що таке турбота, ізоляція, радість, свобода…  Люди переосмислили багато речей. Міняймося швидко, оперативно, бо Волинь – перша в усьому, бо це – княжа Волинь. Сподіваюся, що в сьогоднішній день ви отримали натхнення прославляти народженого Младенця Ісуса Христа”,– наголосив владика Михаїл.

Від керівництва та усіх депутатів Волиньради колядникам подякував та передав вітання з різдвяно-новорічними святами перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук. Він побажав священикам довголіття, міцного здоров’я і Божого благословення. Слова вдячності за різдвяні віншування висловив також перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко.

Завершилося вітання духовенства ПЦУ традиційними хороводами навколо новорічної ялинки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: