22:45, 01 Лютого 2023

«Ми влаштуємо непроханим гостям незабутню зустріч!», – волинський прикордонник із позивним Сало

Сергій в перший же день повномасштабного вторгнення прибув до прикордонного загону аби пліч-о-пліч з прикордонниками стати на захист Батьківщини.

Про це повідомляє прес-служба Волинського прикордонного загону.

Чоловік уже мав бойовий досвід, оскільки упродовж 2014-2015 років у складі прикордонного підрозділу виконував завдання в зоні АТО. Бувши оператором-навідником кулемета брав участь у бойових діях на різних напрямках. Тому, коли наприкінці лютого відбирали персонал для навчання по застосуванню протитанкових комплексів іноземного виробництва, Сергій зголосився одним із перших.

Освоївши сучасне озброєння, військовослужбовець вирушив у Краматорськ, а згодом – у Маріуполь. Там прикордонник передавав свої вміння колегам, в тому числі й з інших підрозділів Сил оборони України.

Активні бої під постійними ворожими обстрілами, вихід з оточення, втрати побратимів… Все це назавжди залишиться в пам’яті прикордонника. І ще – ненависть до ворожої орди.

Нині Сергій виконує завдання з оборони державного рубежу на північному напрямку. Постійно тренується та ділиться зі своїми побратимами досвідом зіткнення з ворогом.

«За те, що я великий поціновувач продукту, який є однією з візитівок українців, і маю дотичне до цього слова прізвище, отримав позивний “Сало”», – зізнається прикордонник.

А ще додає, що настрої у нього та його підрозділу бойові. Військові знають як і чим зустріти ворога, аби той не просунувся на українську землю.

«І повірте, якщо доведеться, то ми влаштуємо непроханим гостям незабутню зустріч!», – переконаний прикордонник.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: