14:57, 28 Липня 2019

Муніципали у Луцьку проводять рейди у закладах грального бізнесу

24 та 25 липня муніципали провели рейд з виявлення об’єктів грального бізнесу в місті Луцьку, у можливих закладах, що є розповсюджувачами державних лотерей, які розташовані на проспектах Соборності та Волі, на вулицях Чехова та Рівненській. 

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомили муніципали.

У ході рейдів виявили два заклади на пр. Волі, 35, «Космолот» та пр. Соборності, 4, «ЛОТО», які розпочали свою роботу відносно недавно.

“Цікава деталь рейдів в тому, що працівники закладів розповсюджувачів державних лотерей побачивши робочу групу ще в дверях закладу посилено починають «падати на телефон». Однак на запитання з ким у вас укладений трудовий договір, хто є вашим роботодавцем та здійснює господарську діяльність у цьому закладі, жодного разу не отримали відповіді, лише «Ну вони там десь в Києві і всі документи в них там». «Телефонні господарі» вперше чують, що потрібно погоджувати режим роботи закладу згідно вимог Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 23.12.2008 із змінами внесеними рішенням міської ради від 05.06.2018 № 42/93. Відповідь одна : «Режим роботи на дверях закладу» попри те, що заклади за вивісками «Космолот» та «Спорт лото», «Лото» працюють в цілодобовому режимі роботи, який потребує погодження виконкомом міської ради”, — йдеться у дописі.

За вказане правопорушення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення склали шість постанов про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 182 КУпАП.

У жодному закладі в «Куточку споживача» (там де куточок наявний) не розміщена інформація щодо суб’єкта господарювання, котрий здійснює господарську діяльність саме у цьому закладі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: