20:19, 14 Травня 2024

«Мудрість книг обʹєднує родину»: у Ковелі організували сімейні читання

Напередодні Дня сім’ї відбулися родинні читання «Мудрість книг обʹєднує родину». В бібліотеку запросили сім’ї, в яких батьки читають разом зі своїми дітьми. Щоб зустріч була цікавою та корисною, провели низку заходів: голосні читання, інтелектуальні ігри, майстер-клас з виготовлення креативних книжкових закладок.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

«Сімейні читання – один із інструментів, які допомагають сім’ям почувати себе в безпеці. Під час цього дитина має з батьками тактильний та емоційний звʹязок. Вона відчуває зосередженість, спокій і тепло. Читання книг малюкам або читання разом із малюком потрібне, якщо ви хочете зав’язати хороші, люблячі стосунки, адже це приємно проведений час разом.

У бібліотеці активно продовжують діяти майстерки. Місцеві дітки та ті, хто приїхав до нашого міста через війну, прийшли до книгозбірні, аби створювати тут власноруч цікаві поробки, спілкуватися, читати та з користю проводити час.

Бібліотекарки запропонували зробити цікаві закладки із фетру. Хтось зробив левчика, комусь більше симпатизувала машинка, найменші з допомогою дорослих вирізали квіточку. Такі яскраві книжкові закладки допоможуть допитливим читачам не загубити сторінку цікавої історії із захопливими пригодами.

Кожен із учасників читав вголос свою улюблену книгу, ділився враженнями від прочитаного. Від щирих розповідей всі присутні отримали велике задоволення», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: