11:32, 23 Березня 2020

Можна подати записки за здоров’я та упокій в онлайн-режимі: як працює собор на Волині під час карантину

Яким чином працює собор ПЦУ у Ковелі під час карантинних заходів, розповів настоятель храму.

Про це повідомляє настоятель Благовіщенського собору Ковеля Василь Мичко у «Фейсбук».

«Молитва у храмах Православної Церкви України лунає: наші священники звершують богослужіння та Таїнства, дотримуючись карантинних приписів та дбаючи про паству. Ми розділяємо з усіма вами це випробування і тягарі обмежень, прагнемо зробити все можливе, аби кожна людина почувала себе духовно затишно.

У зв’язку з пандемією коронавірусу благословляється перебувати в храмі не більше 10-м вірянам. В храмі працює озвучення. Кожен може зайти до храму, поставити свічку, подати записку за здоров’я або за упокій, після цього виходимо на церковне подвір’я, у храмі або на вулиці стоїмо дотримуючись дистанції і перебуваємо у щирій молитві. Сповідь загальна, причастя за правилами древньої церкви, покладаючи причастя в руки причасника.(щоденно у ранковий час з 8:30-11:00). Перед причастям руки обробляємо антисептичним засобом. Храм постійно прибирається, ікони протираються спецзасобами.

Також на час карантину можна подати записки за здоров’я та за упокій у Благовіщенському соборі м. Ковель в онлайн-режимі. Тож тепер у вас є можливість, залишаючись вдома, дистанційно надіслати о.Василю або о.Михаїлу особисто на вайбер, чи по телефону чи іншим доступним способом записку з іменами близьких, молитву за яких буде обов’язково звершено у храмі щоденно»,- пише священик.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: