20:49, 08 Лютого 2022

Молодіжна рада при Луцькій райраді реалізовуватиме освітній та історичний проекти

У жовтні 2021 року при Луцькій районній раді створили Молодіжну раду. До її складу шляхом голосування обрали 25 членів. Очолює Молодіжну раду Надія Ясинська.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Протягом кількох місяців функціонування члени Молодіжної ради активно долучалися до громадських заходів у Луцьку, зокрема до Дня Гідності та Свободи, вшанування жертв голодоморів, благодійної коляди для діток Небесного Легіону, Дня Соборності України, провели онлайн-зустріч з Конгресом молодіжних рад, а також взяли участь в інтелектуальній грі «Світ громад».

«Молодіжна рада при Луцькій районній раді має намір запустити декілька проектів, пов’язаних з освітою та історією. Щодо освіти ми плануємо популяризувати навчальні заклади – коледжі, технікуми, вузи, серед школярів, молоді для того, щоб вони свідомо підійшли до вибору майбутньої професії та навчального закладу.

Також Молодіжна рада при Луцькій райраді  має ідею історичного проекту у форматі цікавому для молоді, можливо це будуть відеоролики. Важливо нагадувати історію України, її становлення як незалежної держави. Адже історія повторюється, а висновки не робляться»,  – розповіла Надія Ясинська.

Крім того, члени Молодіжної ради знайомляться із роботою районної ради та депутатів, відвідують комісії та сесії.

«Вони отримують досвід і розуміння того, що таке місцеве самоврядування і цілком ймовірно, що у майбутньому члени «молодіжки» пов’яжуть своє життя із громадською діяльністю та депутатством. Деякі з них уже є помічниками депутатів різних рівнів. Взагалі вважаю, що Молодіжна рада – це кузня кадрів для органів місцевого самоврядування. Хочу наголосити, що ми відкриті до співпраці з молоддю», – переконана голова Молодіжної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: