22:45, 07 Червня 2024

«Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття»: у Володимирі проведуть триденне навчання

Запрошують активну молодь Володимирської громади на триденне навчання, яке триватиме з 28 червня по 1 липня у приміщенні Володимирського Молодіжного центру.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Завдяки навчанню є можливість отримати:

– фінансування для реалізації ідеї;

– тематичне навчання в Карпатах з однодумцями;

– знайомство з класними, новими і активними людьми;

– участь в одному з ознайомчих візитів в різні області України.

«З великою радістю повідомляємо, що проєкт «Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття» продовжується і ми оголошуємо новий набір! Якщо ти мрієш про можливість реалізувати свої ідеї та долучитися до всеукраїнської мережі змінотворців, це твій шанс!

Дата проведення: 29 червня-1 липня (всі три дні потрібно бути присутнім на воркшопі). Місце проведення: м. Володимир, Володимирський Молодіжний Центр.

Подай заявку за посиланням до 18 червня включно.

«Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття» – це проєкт для молоді та молодіжних працівників з посилення соціальної згуртованості для створення інклюзивного, мирного суспільства, мінімізації ймовірності конфліктів, що виникають між різними групами, та прискорення процесу інтеграції молодих людей з числа ВПО. Проєкт реалізує громадська організація “СТАН” у партнерстві з альянсом за права, рівність та міжнародну солідарність ActionAid і міжнародною організацією Terre des homes (Німеччина), DEC (Disasters Emergency Committee), IM Swedish Development Partner та The Global Fund for Children», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: