10:21, 22 Квітня 2018

Митрополит Михаїл закликав Московський Патріархат підтримати автокефалію

Єпархіальний архієрей Київського Патріархату закликає волинських архієреїв, священиків і парафіян УПЦ (Московського Патріархату) підтримати процес визнання автокефалії Української Церкви.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ КП.

«Закликаю вас підтримати звернення Президента Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія, долучитися до спільних зусиль, спрямованих на подолання церковного розділення, – зазначено в документі. – Упевнений, що більшість із вас є не лише добрими пастирями, благочестивими православними християнами, але й щирими патріотами, які вболівають за долю Батьківщини України. Багато хто з вас під час російської агресії молиться саме за українських воїнів, допомагає їм і не погоджується з імперськими штампами «Русского мира». Ви неодноразово публічно декларували бажання до єдності Церкви в Україні. Зараз настав найсприятливіший час, аби слова і наміри підтвердити конкретними діями».

Митрополит Михаїл закликав підтримати звернення Президента Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія, долучитися до спільних зусиль, спрямованих на подолання церковного розділення, бо єдність Церкви є духовною основою будь-якої держави і дасть поштовх до консолідації всього українського суспільства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: