10:37, 13 Лютого 2018

Місцеві бюджети Волині у січні отримали на 32 % податкових платежів більше

У січні 2018 року до місцевих бюджетів на Волині сплачено 275 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Сума мобілізованих до бюджетів громад податків перевищує показники січня минулого року на 32 %. 

Про це повідомила прес-служба фіскалів.

«Темпи росту надходжень до місцевих бюджетів Волинської області у січні поточного року майже на 8 % пунктів перевищують середні показники в Україні. Зростання надходжень досягнули з усіх бюджетоутворюючих податків», – поінформував учасників щотижневої наради  при голові Волинської ОДА в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Як свідчить аналітика, за підсумками наповнення бюджетів громад у січні зафіксували ріст надходжень податку на доходи фізичних осіб на 57 мільйонів гривень, єдиного податку – на 15 мільйонів гривень, плати за землю – більш ніж на 6 мільйонів гривень, податку на нерухоме майно  – на 3,2 мільйона гривень.

Великі платники податків, які перебувають на обліку у Офісі великих платників і його територіальних підрозділах, сплатили до обласного бюджету 1,2 мільйона гривень  податку на прибуток.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: