17:05, 20 Лютого 2021

Міський голова Ківерців просив міністра інфраструктури посприяти передачі мережі водопостачання місту

19 лютого в рамках робочої поїздки відбулася зустріч міського голови Олександра Ковальчука та заступника міського голови Ігоря Роганова з Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Міський голова звернувся до Міністра інфраструктури з проханням допомогти вирішити проблему передачі мережі водопостачання на баланс міста та обговорити методику передачі мережі.

Впродовж тривалого часу у місті Ківерці критичною є проблема неналежного виконання Ківерцівською дільницею водопостачання ВП «Рівненсько-Тернопільське територіальне управління» філії «БМЕС» АТ «Укрзалізниця» взятих на себе забов’язань, згідно укладених зі споживачами міста Ківерці договорів про надання послуг з централізованого водопостачання.

Оскільки, Ківерцівська міська рада неодноразово зверталася до власників цього водогону, та не отримала позитивної відповіді, міський голова Олександр Ковальчук вирішив особисто виїхати на прийом до Міністра інфраструктури, попри усі труднощі, що виникають на шляху запису на зустріч.

Під час зустрічі  Владислав Криклій пообіцяв допомогти у вирішенні цього питання, отож міському голові вдалося вивести вирішення цієї проблеми міста на зовсім новий етап. Звернення міського голови зареєстрували в Кабінеті Міністрів та розглянуть найближчим часом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: