10:09, 22 Січня 2020

Місцеві бюджети Волині отримуватимуть майже вісім мільйонів орендної плати за користування ділянками

У 2019 році Головне управління Держгеокадастру у Волинській області організувало 240 аукціонів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 4857 га.

Про це інформує Головне управління Держгеокадастру у Волинській області

Стартова річна вартість за користування земельними ділянками становила 8% від нормативної грошової оцінки. У середньому вона зростала удвічі.

Однак під час одного з аукціонів, право оренди на земельну ділянку площею 20 га у Турійському районі, придбали за 150 тис. грн./рік, при стартовій ціні у 8,9 тис.грн. Вартість наділу зросла  у 16 разів, з 8% до 135% від нормативної грошової оцінки.

Найбільше коштів від оренди отримуватимуть у Турійському (2,1 млн грн), Ківерцівському (1,2 млн грн) та Ратнівському (876,9 тис.грн) районах Волині.

Загалом же, місцеві бюджети області щороку поповнюватимуться на 7,8 млн грн, – таку суму отримали минулого року від продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності з аукціонів.

Торги триватимуть і у 2020 році. Так, зараз Головним управлінням Держгеокадастру Волині до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу права на них на земельних торгах внесено 608 наділів загальною площею 8386,7 га.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: