12:36, 19 Травня 2022

Міноборони Британії заявило, що росія втратила ініціативу на полі бою

Російські офіцери все частіше будуть передавати ухвалення ключових рішень своєму начальству, щоб уникнути особистої відповідальності за невдачі армії рф на полі бою, тож за цих умов росії буде важко повернути ініціативу.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє Міноборони Великої Британії у «Tвіттері».

«Начальник генштабу росії Валерій Герасимов, ймовірно, залишається на посаді, але незрозуміло, чи він досі зберігає довіру президента путіна. Культура приховування та “цапів-відбувайл” поширена в російській військовій системі та системі безпеки. Багато командирів, причетних до вторгнення в Україну, ймовірно, будуть все більше відволікатися на спроби уникнути особистої відповідальності за оперативні невдачі росії», – заявили у відомстві.

У британському Міноборони додали, що це створить додаткове навантаження на російську централізовану модель командування та контролю, оскільки офіцери все частіше будуть передавати ухвалення ключових рішень своєму начальству.

«За цих умов росії буде важко повернути ініціативу на полі бою», – додали у відомстві.

Зазначається, що останніми тижнями в росії звільнили вищих командирів, які погано себе проявили на початкових етапах вторгнення рф в Україну.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: