23:40, 04 Липня 2020

Міністр перевіряв підготовку Волині до реалізації проекту «Emergency»

Стан підготовки до реалізації масштабного проекту «Emergency» на Волині оцінив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов після наради з головою ОДА Юрієм Погуляйком, його заступниками та представниками системи охорони здоров’я області, серед яких в.о. головного лікаря обласної клінічної лікарні Олександр Дудар, заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Людмила Тимощук та головних лікарів опорних лікарень.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Реконструкція приймальних відділень – це не від’ємна частина програми «Велике будівництво» , і я впевнений, що вона в цьому році буде реалізована. На сьогодні вже розроблена проектно-кошторисна документація, подекуди визначені вже підрядники, тривають тендерні процедури, а також досягнуті домовленості щодо співфінансування з місцевими бюджетами там, де це потрібно», – сказав Міністр під час підходу до преси.

Згідно проекту «EMERGENCY 2020», обрані лікарні країни будуть мати єдиний брендбук, стандарти облаштування приміщень та відповідний перелік обладнання. Також ним передбачено обладнання приймальних відділень екстреної допомоги.

На Волині у цьому році заплановано реконструювати 7 об’єктів: Волинська обласна клінічна лікарня, Камінь-Каширська ЦРЛ, Луцька міська клінічна лікарня, Ковельське МТМО, Любомльське ТМО, Нововолинська центральна міська лікарня, Ратнівська ЦРЛ.

Як розповіла під час презентації проекту заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак, ці опорні лікарні покриють майже сто відсотків території Волинської області. Дедлайн реалізації – жовтень поточного року.

Тож Міністр розвитку громад та територій України поцікавився яка допомога потрібна від держави, та чи вистачає того устаткування, яке передбачено проектами, для повного обладнання усіх приймалень.

«Хочу запевнити, що держава готова придбати усе необхідне устаткування для приймальних відділень. Від вас необхідно лише визначений перелік усього необхідного, адже ознайомившись з проектами реконструкції, бачу, що вони усі різні як за величиною, так і за функціоналом. Чи достатньо того, що визначено проектом, бо ми повинні зробити 7 приймальних відділень, але з усім необхідним устаткуванням та обладнанням, щоб до цього більше не повертатися. Підготуйте мені перелік усього, чого у вас, можливо, не вистачає», – сказав на завершення наради Олексій Чернишов.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: