17:59, 02 листопада 2019

Міністр охорони здоров’я заявила, що ситуація з дифтерією в Україні під контролем

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька заявляє, що ситуація з дифтерією в Україні під контролем, і протидифтерійної сироватки є достатня кількість.

Про це повідомляє “Укрїнська правда”.

“Ми ще не говоримо про серйозну епідемію, ситуація з дифтерією під контролем. Минулого року було 10 хворих, а використали 141 дозу сироватки. Кілька сотень списали, бо закінчився термін придатності. Тобто 141 флакон — це і була потреба України у сироватці.

Цього року ми маємо 200 флаконів, ще додатково 150 чи 170 нам передадуть міжнародні організації у якості гуманітарної допомоги. Ще 100 теж у якості допомоги нададуть посольства, у разі, якщо буде така необхідність. Тобто насправді ми можемо розраховувати на 450 флаконів сироватки і цієї кількості ліків достатньо”, — розповідає Зоряна Скалецька.

Скалецька наголосила на необхідності підвищення рівня вакцинації.

“Ми повинні зробити все, щоб запобігти захворюванню. Робота ведеться і з губернаторами, і з департаментами охорони здоров’я, інформаційні кампанії запускаються. Кількості вакцин достатньо, щоб підняти рівень вакцинації.

Я сподіваюсь, що в регіонах ми будемо бачити динаміку збільшення вакцинації. Якщо її не буде, далі я вже буду говорити з губернаторами”, — додала міністр.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: