19:26, 10 Жовтня 2023

Міністерка соцполітики України ознайомилась з роботою реабілітаційних центрів Волині

Минулого тижня у рамках робочого візиту на Волинь, міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович відвідала реабілітаційні центри та санаторій «Пролісок».

Про це повідомляють на сторінці Волинської ОВА.

«Ознайомилася з якісною роботою мультидисциплінарної команди у міському реабілітаційному центрі. У складі команди є соціальні працівники і така взаємодія показує свою ефективність. Також в цьому центрі розвивається послуга з навчання користування кріслом колісним», – зазначила очільниця міністерства соцполітики.

Крім того, Оксана Жолнович разом із заступницею голови ОДА Мирославою Якимчук відвідали центр реабілітації для дітей. Вони домовилися розширювати можливості цього закладу і впроваджувати тут послугу відпочинку для батьків дітей з інвалідністю.

У центрі також планують надавати психосоціальну підтримку дітям, які постраждали від насильства. Зокрема, створюють кімнату, де дітей опитують в такий спосіб, щоб уникнути повторної ретравматизації.

«Спільно з обласною адміністрацією плануємо організувати послугу соціального відновлення ветеранів та членів їхніх сімей у санаторії “Пролісок”», – додала Оксана Жолнович.

Також вона зазначила, що соціальні послуги – це важлива складова допомоги українцям в час війни: «розвиток соціальних послуг та їх наближення до людей має бути одним із пріоритетів роботи як центральної, так і місцевої влади».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: