14:32, 01 Квітня 2024

Міністерка соціальної політики відвідала Центр життєстійкості у Нововолинську

У Нововолинську відкрився перший в області Центр життєстійкості. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Центр працював у тестовому режимі з лютого 2024 року. За цей час до нього звернулося понад 2 тисячі людей. Фахівці центру провели 955 індивідуальних консультацій та 1 273 групові заняття. Допомагає формувати життєстійкість українців тут команда фахівців благодійного фонду “Карітас Волинь”.

З нагоди відкриття, роботу Центру протестувала міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович – вона спробувала себе у ролі його відвідувачки і пройшла шлях від первинної консультації до участі у групі підтримки для переселенців. Саме завдяки такій груповій взаємодії підтримці — переконана вона — людина зможе випрацювати навичку життєстійкості й бути здатною швидше включитися в життя навіть після кризових ситуацій.

Нагадаємо, Центри життєстійкості — це дружні безбар‘єрні простори, куди може звернутися кожен мешканець громади і отримати першу психологічну допомогу, скерування до потрібних служб та організацій, а також – можливість відвідувати групові заняття з психосоціальної підтримки.

Це – пілотний проект нашого міністерства, він реалізується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров‘я першої леді Олена Зеленська. До участі в проекті вже долучилися 143 територіальні громади з усієї України. У планах — збільшити цю кількість до 200 громад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: