22:35, 17 Серпня 2021

Мешканцям села Ковельської громади представили проект забудови на одній із вулиць

У Городильці відбулися громадські слухання з обговорення проектів містобудівної документації.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Мешканцям села представили детальний план території розміщення блокованої забудови та господарських будівель по вулиці Ковельській (ділянки №№ 118, 124, 130)»

Територія має площу 2,34 га, розташована у північній частині Городильця. Відповідно до генерального плану села  вона передбачена для розміщення житлової садибної забудови та ведення особистого селянського господарства. Містобудівною документацією запропонували розміщення блокованої  та індивідуальної житлової забудови на земельних ділянках.

Для обслуговування проектних  42 зблокованих садибних будинків, запропонували провести формування земельних ділянок  площами від 150 до 170 кв. м та розмістити 22 гаражі на землях, які перебувають у приватній власності.

Передбачається на землях комунальної власності облаштувати зони відпочинку з дитячими та спортивними майданчиками для мешканців села та розмістити інженерні споруди (трансформаторну підстанцію, локальні очисні споруди, майданчик для збору твердих побутових відходів) для обслуговування проектної садибної забудови.

Площа забудови складатиме 3227 кв. м, площа мощення – 2222 кв .м, озеленення – 2109 кв. м

Під час громадських слухань рекомендували, у випадку підключення  будинків до мереж газопостачання, врахувати той факт, що газифікація села здійснювалась за кошти громади. Тож це питання додатково узгодити з мешканцями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: